Sponsorluk Komitesi

Sponsorluk Komitesi ; Komitemiz, topluluğun maddi anlamda ihtiyaçlarını karşılamayı ve topluluk üyelerine fırsatlar yaratmayı amaçlar. Şirketler ile ortaklıklar kurup etkinliklerin daha kaliteli geçmesi için çalışmalar yapar.

Komitemizin üyeleri gerektiğinde diğer komiteler ile ortak çalışma yürütebilmek için tüm komitelerle ve yaptıkları çalışmalarla ilgili olmalıdırlar.

Tüm bölümler ile birlikte çalışmakta ve bu bölümdeki öğrencilere destek olmaktadır.

Sponsorluk komitesi üyeleri yöneticiler ile birebir iletişime geçerek iş hayatlarında çalışacağı ortam ile tanışma fırsatı yakalarlar.

Üyelik için hiç bir kısıtlamamız olmamakla beraber , kendisini bilime , teknolojiye ve gönüllüğe adayan herkese kapımız açıktır. Sadece yapmanız gereken ufak prosedürler var ;

Sitemiz üzerinden bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurup gönderdikten sonra Üniversite tarafından Resmi IEEE THKÜ Öğrenci Kolu üyeliğinizin tanınması için RESMİ KAYIT FORMU‘nu doldurmanız gerekmektedir.

Belge okulumuz Sağlık Spor ve Kültür Müdürlüğü tarafından zorunlu kılınan bir işlem olduğundan imzalamamanız durumunda üyeliğiniz geçersiz sayılacaktır.